M ČR IPO 2007

Suchdol nad Odrou, 21.-22.07.2007

Psovod Pes Pohl. Plem A B C Celk Poř.
Pejša Martin Lord z Lipin P NO 91 93 96 280 1
Prokšan Radim Airo Happy Arenda P BOM 94 92 94 280 2
Vácha Jaromír Ergo Hartis Bohemia P NO 94 94 92 280 3
Pejšová Iveta Orry P NO 97 92 90 279 4
Heinzke Patrik Barnabasch Black Chabet P NO 95 90 92 277 5
Truksa Milan Rémus Chmelový kvítek P NO 98 90 87 275 6
Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve P BOM 88 92 94 274 7
Skokan Zdeněk Besi Zde-Sko F NO 96 90 87 273 8
Truksová Eva Bryn Zde-Sko P NO 90 93 86 269 9
Klomínský Břetislav Darius z Holýkova P NO 96 88 85 269 10
Petrášek Václav Pagan z Pohraniční stráže P NO 89 87 92 268 11
Zimek František Mgr. Aška Fany Eciloten F BOM 90 86 92 268 12
Lebruška Miloslav Brit Vědusk P BOM 76 95 96 267 13
Pejša Josef Kent z Hückelovy vily P BOM 88 90 87 265 14
Balej Vilém Delphi de Alphavile Bohemia F BOM 90 95 80 265 15
Kuchař Jaroslav Brutus Drapa P NO 89 86 89 264 16
Maňák Jaroslav Bero Tigra Czech P BOM 94 85 85 264 17
Horák Kamil Archie z Valovy zahrady F NO 89 84 89 262 18
Chýlová Dagmar Ali Emitom P NO 88 84 87 259 19
Fína Jan Qwino Chmelový kvítek P NO 88 92 78 258 20
Hořejší Milan Dix z Perštátského mlýna P NO 89 84 84 257 21
Zevlová Andrea Gwendolína Štíhlouš F NO 91 87 79 257 22
Novotný Jiří ing. Xant z Jirkova dvora P NO 82 83 91 256 23
Aulická Petra Bonie Zde-sko F NO 85 81 90 256 24
Králík Josef Bren z Daskonu P NO 76 87 92 255 25
Duffková Jitka Easy Duffmar F NO 86 76 92 254 26
Kacafírková Petra Agi Kněžihorka P NO 83 86 84 253 27
Molák Tomáš Faust de Alphaville P BOM 72 85 95 252 28
Schober Miroslav Pery Jit-Mir P NO 82 83 84 249 29
Valjentová Martina Grim Písečná bouře P NO 64 90 84 238 30
Mrázková Vlaďka Lara Malidaj F BOM 66 80 91 237 31
Růžička Josef Firon z Milabru P NO 90 65 82 237 32
Záležáková Marcela Abur z Kokešova dvora P NO 70 73 92 235 33
Brunovský Milan Brit z Milabru P NO 70 80 84 234 34
Bílá Dana Dar z Petřiny zahrady P NO 65 80 84 229 35
Jelínek Oldřich Bady z Chotyně P BOM 70 77 81 228 36
Susková Eliška Gino z Třešňáku P NO 75 74 77 226 37
Uřičař Martin Arkel Alukuk P BOM 32 76 90 199 38
Pospíchal Dušan Falcon de Alphaville Bohemia P BOM 14 80 97 191 39
Šindler Miroslav Emír Schreidon P NO 6 83 91 180 40
Benešová Eva Cain z Polabí Boner P VK 83 82 Disk 165 41
Bursíková Petra Erica Hartis Bohemia F NO 87 77 Disk 164 42
Tichý Jiří MUDr. Codeta Galán Nalag F NO




Kalousková Petra Adria Slovan F NO




Svoboda Karel Enzo Schreidon P NO




Sandhaus Josef Ira z Danaru F NO




Janata Roman Dax ze Zdenkovo dvora P NO