VZ_MČR_IPO


 

5. VZ Raspenava 10.-11.05.2008
Psovod Pes Pl. S P O Clkm Poř.
Veselý Miroslav Ora de Alphaville Bohemia BOM 96 91 90 277 1
Beníšek Stanislav Bc. Kenzo de Alphaville Bohemia BOM 94 88 94 276 2
Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj BOM 93 91 92 276 3
Hořejší Milan Dix z Perštátského mlýna NO 96 89 90 275 4
Holan Vítězslav Ki Bono Campo BOM 90 90 93 273 5
Kuchař Jaroslav Brutus Drapa NO 98 84 90 272 6
Hrušková Věra Barunka Black Chabet NO 87 91 93 271 7
Skokan Zdeněk Besi Zde-Sko NO 87 86 95 268 8
Nešpor Jan Karel Krone de Alphaville Bohemia BOM 84 94 89 267 9
Žižka Petr Cir Duffmar NO 89 87 90 266 10
Kaslová Andrea Heriet z Nového Draka NO 92 83 89 264 11
Veselka Petr Agáta Vepeden NO 93 81 85 259 12
Řezníček Bohumil Qwíno Chmelový kvítek NO 90 82 86 258 13
Králík Josef Bren z Daskonu NO 75 88 94 257 14
Schober Miroslav Pery Jit-Mir NO 90 83 84 257 15
Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie NO 80 86 89 255 16
Ťujík Břetislav Pheobe Jit-Mir NO 99 79 76 254 17
Karban Václav Dorotka Tigrata BOX 73 92 84 249 18
Klomínský Břetislav Darius z Holýkova NO 79 89 79 247 19
Hůza Ladislav Uran Ro-Kop Bohemia NO 93 79 74 246 20
Zemanová Eva Isis Kateko NO 80 86 78 244 21
Máchal Pavel Fari Bohemia Ma-Bor NO 88 84 72 244 22
Jelínek Oldřich Bady z Chotyně BOM 75 79 84 238 23
Borkovec Michal Gaston Ensy Egas FBO 76 76 84 236 24
Suchopár Daniel Luca ze Stříbrného kamene NO 63 83 86 232 25
Hlaváček Jan Dache Gymor NO 70 81 77 228 26
Rohlena David Eddie ze Slamáku NO 52 81 81 214 27
Kosař Libor Ir Gold Mičer DB 33 84 89 206 28
Pěknice Přemysl ing. Bessy za Šikmáku NO 23 85 86 194 29
Šloufová Jaroslava Cherry z Veselé kamky NO 11 86 96 193 30
Štěpař Jiří Bart s Cagova ráje NO 14 88 89 191 31
Kacafírková Petra Agi Kněžihorka NO 20 83 86 189 32
Pecinová Dana Kass Hartis Bohemia NO 65 84 0 149 33
Říha Jakub Solo Leopard Rex NO 80 67 0 147 34
Kavková Iva Channel z Jenive NO 98 0 0 98 35
Helclová Martina Asko ze Zelené úžlabiny BOM 17 77 0 94 36
Femiak Richard Vasil Bono Campo BOM 2 0 2 disk. 37
Matoušek Martin Kama de Alphaville Bohemia BOM 0 38 0 disk. 38
Řanda Václav Bendík z Daskonu NO 0 0 0 nenast. 39
Zevlová Andrea Gwendolína Štíhlouš NO 0 0 0 nenast. 40
Chýlová Dagmar Ali Emitom NO 0 0 0 nenast. 41
Sandhaus Josef Ira z Danaru NO 0 0 0 nenast. 42
Rýslerová Růžena Taso ze Šumavské stráže NO 0 0 0 nenast. 43
Plaček Aleš Qeit z PS NO 0 0 0 nenast. 44
Lavička Karel Denny z Kolešovky NO 0 0 0 nenast. 45
Malý Pavel Ceylon Orthex NO 0 0 0 nenast. 46
Zeman Jaroslav Dardo de Alphaville Bohemia BOM 0 0 0 nenast. 47
Pechá Ivana Chuligán Bílý trpaslík NO 0 0 0 nenast. 48
Procházka Hynek Vašon Holubí dům RTW 0 0 0 nenast. 49
Smejkalová Iveta Angie Zdekra NO 0 0 0 nenast. 50
Nováková Soňa Hanah Rivie NO 0 0 0 nenast. 51
Fína Jan Ienny z Elbu NO 0 0 0 nenast. 52
Pospíchalová Jitka Falcon de Alphaville Bohemia BOM 0 0 0 nenast. 53
Vychodil Jiří Dax z Meszta BOM 0 0 0 nenast. 54